ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZARABIANIE PRZEZ POLECANIE

MOŻESZ ZAROBIĆ 300, 500, 1000 a nawet więcej złotych !!!

Podaj nasz numer telefonu i poleć nasze usługi znajomym
pracującym w Niemczech.

Za każdą rozliczoną u nas osobę otrzymasz 30zł! 10 osób to 300zł!

Zadzwoń i zacznij zarabiać!

kom. 668 167 770 | tel. +48 94 311 7000

Należność będzie odliczona od Twojej prowizji lub przelana na Twoje konto, w momencie gdy polecona przez Ciebie osoba rozliczy się u nas i rozliczy się z nami za wykonaną usługę.

Atlantis Tax jest nowoczesną i prężnie zdobywającą rynek firmą w zakresie rozliczania i odzyskiwania nadpłaconego podatku za pracę wykonywaną za granicą. O skuteczności i rzetelności firmy świadczą nasi zadowoleni klienci, cenią nas za szybkość, indywidualne podejście i kompleksowe załatwianie wszelkich spraw związanych z pracą za granicą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w miarę możliwości także osobiście w miejscu zamieszkania.

Nie skupiamy się tylko na wypełnianiu i odsyłaniu szablonowych dokumentów, analizujemy i sprawdzamy każdy przypadek osobno, a każdy klient uzyskuje od nas obsługę na najwyższym poziomie dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne podejście i zastosowanie najnowszych rozwiązań informatycznych zapewnia klientowi minimum formalności, proste i przejrzyste procedury, a co najważniejsze zapewniające szybki i skuteczny zwrot podatku.

„Indywidualne podejście do klienta, wyróżnia nas na rynku i zapewnia klientowi stały dostęp do informacji i wiedzę na temat zakresu jak i postępu procesu rozliczenia rocznego zeznania podatkowego. Współpraca z najlepszymi specjalistami z zakresu prawa podatkowego bezpośrednio w kraju złożenia zeznania podatkowego, sprawia iż, analizujemy na bieżąco potrzeby naszych klientów i wykorzystujemy wszystkie dostępne informacje zapewniające najwyższy możliwy zwrot podatku w możliwie najkrótszym czasie.”

Profesjonalizm oraz zaangażowanie naszej firmy w zdobywaniu wiedzy i w razie potrzeby współpraca z lokalnymi specjalistami zapewnia bezpośredni i szybki dostęp do Urzędów Skarbowych, a co za tym idzie bez zbędnej zwłoki uzyskują Państwo wszelkie informacje na temat realizowanej usługi i otrzymują Państwo decyzję najszybciej jak to jest możliwe.

„Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w przepisach, słuchamy Państwa potrzeb i rozszerzamy zakres usług tak by zapewnić Państwu kompleksowe rozwiązania wszelkich problemów z jakimi borykają się Państwo na co dzień przebywając i pracując za granicą. Nie ograniczamy się tylko do złożenia zeznania podatkowego a staramy się pomóc Państwu w bezproblemowym funkcjonowaniu na terenie obcego państwa.”

Jesteśmy dla Was, słuchamy potrzeb i wciąż doskonalimy nasze usługi by nasi klienci byli zadowoleni i wracali do nas zawsze kiedy potrzebują rzetelnej, profesjonalnej i szybkiej obsługi, nie tylko w zakresie rocznego rozliczenia podatku za prace za granicą.

Wybierz Nas a postaramy się pomóc Ci także w innych absorbujących Cię problemach życia codziennego na obczyźnie.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ DODATKOWYCH USŁUG

KINDERGELD

Od załatwienia formalności dotyczących KINDERGELD, przez uzyskanie ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, aż do odwołania w sprawie abonamentu radiowo telewizyjnego w Niemczech.

„Naszym klientom służymy pomocą w każdej sprawie, zapewniamy kompleksową obsługę związaną z problemami pracy i życia na terenie Niemiec.”

Wystarczy zadzwonić i zapytać. To nic nie kosztuje !

kom. 668 167 770 | tel. +48 94 311 7000
Menu