Odzyskamy dla Ciebie nawet 4.000 – 5.000 ?uro ZWROTU nadpłaconego podatku !!!

Marynarze nawet 15.000 – 20.000 ?uro ZWROTU !!!

Wiemy to z doświadczenia zdobywanego latami pracy.

W związku z tym, że w Niemczech płacona jest zaliczka na poczet podatku, wyliczenie faktycznej wysokości podatku sprawia, iż decydując się na rozliczenie podatku z Niemiec możliwe jest odzyskanie podatku z Niemiec ? jest to część lub najczęściej całość zapłaconych zaliczek na poczet podatku. Wysokość, jaką będzie się charakteryzował taki zwrot podatku z Niemiec zależy od indywidualnej sytuacji podatnika i można go oszacować tylko na podstawie wszystkich wymaganych do rozliczeniu pitu informacji.

Jeżeli pracowali Państwo krócej niż 6 miesięcy w roku kalendarzowym, wykonując rozliczenie podatku z Niemiec istotnym jest Państwa dochód osiągnięty w danym roku podatkowym w Polsce i tak, dochód indywidualny nie może przekroczyć 3832 Euro, a dochód wspólny małżonków nie może przekroczyć 7664 Euro w danym roku podatkowym na terenie Polski.

Zgodnie z niemiecką ordynacją podatkową, podatnik ma 4 lata na rozliczenie podatku w Niemczech czyli złożenie zeznania podatkowego. Okres oczekiwania na decyzje zależy tylko i wyłącznie od konkretnego Finanzamtu (niemieckiego urzędu skarbowego) i jakiekolwiek zapewnienia firm konkurencyjnych, iż otrzymają Państwo zwrot podatku z Niemiec w takim a takim to okresie jest tylko i wyłącznie chwytem marketingowym. Nikt, żadna firma nie ma wpływu na decyzje niemieckiego urzędnika skarbowego. Najczęściej okres oczekiwania na decyzję to około od 3 do 6 miesięcy, po otrzymaniu decyzji urząd ma około 6-8 tygodni na przelanie pieniędzy na wskazane konto bankowe, ale to również zależy od urzędnika. Odzyskiwanie podatku z Niemiec niekiedy musi więc potrwać. Oczywiście nadal warto je uzyskiwać, zwłaszcza, jeśli zapłacony podatek (zaliczka) był znaczny ? niech wykonana przez nas praca przyniesie nam największy zysk. Tym bardziej, że z nami rozliczanie PIT z Niemiec jest łatwe.

To, jak wysoki będzie zwrot podatku w Niemczech można oszacować na podstawie konkretnych informacji o sytuacji podatnika. W myśl ogólnej zasady jeżeli dochód Państwa nie przekroczył 8004 Euro, zwrot podatku w Niemczech dokonywany jest w całości, powyżej tej sumy wysokość zwrotu zależy od Państwa indywidualnej sytuacji i możliwych do wykorzystania ulg podatkowych. W przypadku małżonków można złożyć wspólne zeznanie podatkowe, co przy wyższych dochodach jest najczęściej korzystniejszą opcją dla podatnika i zwrot podatku za pracę w Niemczech jest adekwatnie wyższy.

UWAGA:

Praktyka pokazuje, iż coraz częściej urzędy wymagają złożenia zeznania podatkowego także przez Polaków pracujących na terenie Niemiec. Podatnik otrzymuje wówczas dokument wygenerowany automatycznie przez system: Erinnerung an die Abgabe der Steuererklärung.

Obowiązek złożenia zeznania podatkowego mają także podatnicy:

 • posiadający klasę podatkową 3, wówczas muszą rozliczyć się ze współmałżonkiem,

 • którym przyznano kwotę wolną od podatku ? Steuerfreibetrag,

 • którzy mają zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Niemiec.

Podatnicy, którzy mieli zarejestrowaną działalność gospodarczą w Polsce, a świadczyli w Niemczech usługi związane z działalnością, mogą również zostać wezwani do złożenia rocznego zeznania podatkowego.

Niemcy są państwem, w którym termin złożenia zeznania podatkowego upływa z dniem 31 maja roku następnego.

W związku z podpisaną umową o unikaniu podwójnego opodatkowania, dochody osiągnięte w Niemczech nie podlegają opodatkowaniu w Polsce, ale należy je wykazać w polskim zeznaniu podatkowym w przypadku osiągnięcia również dochodów w Polsce. Polega to na wyliczeniu stawki podatkowej do opodatkowania polskiego dochodu, według metody ?wyłączenia z progresją?

Kalkulator podatkowy

Wypełniając poniższe formularze, wstępnie dowiesz się ile możesz odzyskać pieniędzy za swoją pracę w Niemczech, a także jaką kwotę dopłaty socjalnej na dziecko możesz uzyskać.

Zwrot podatku z Niemiec  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Kindergeld z Niemiec

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

   ZADZWOŃ a ustalimy NAJNIŻSZĄ NA RYNKU – WYJĄTKOWĄ CENĘ – tylko dla Ciebie ! *

   Dzwoniąc powołaj się na reklamę na naszej stronie www.zwrotpodatku-24.pl

   Standardowo, bez indywidualnej ceny ? prowizja, korzystając z naszej strony internetowej, wynosi TYLKO 8,9% (przy opłacie z góry), w pozostałych przypadkach 11,9% odzyskanego zwrotu podatku, płatne dopiero jak wpłyną pieniądze ze zwrotu podatku na Państwa konto.

   Przy dużych kwotach zwrotu podatku, otrzymają Państwo dodatkowy, indywidualny rabat!!!

   Przy niewielkich kwotach zwrotu podatku obowiązuje opłata minimalna za usługę, a jej wysokość zależy od formy płatności: niższa opłata przy zapałacie z góry i wyższa przy płatności dopiero po otrzymaniu przez Państwa zwrotu podatku.

   Nasza polityka cenowa jest dostosowana do potrzeb każdego klienta.

   W sytuacji gdy otrzymają Państwo niższą ofertę u konkurencji, nasze indywidualne podejście do klienta sprawi, iż zaproponujemy Państwu lepsze i dogodniejsze warunki od konkurencji !!!

   Wystarczy zadzwonić i zapytać. To nic nie kosztuje !

   kom. 668 167 770 | tel. +48 94 311 7000